سامان جلیلی متولد ۳ مرداد ۱۳۷۰ درکرج، خواننده است

دانشجوی انصرافی رشته معماری دانشگاه ازاد واحد ایت الله آملی می باشد، در اغلب کارهایش ملودی سازی و و شعر از خودش می باشد، خانواده اش در جزیره کیش زندگی می کنند

اصالتا شمالی و اهل بابل مازندران است

از علاقه تا تشویق

از نوجوانی علاقه زیادی به خوانندگی داشتم و از ۱۶ سالگی گیتار زدن را شروع کردم و با تشویقی که از سمت خانواده و دوستان داشتم تصمیم گرفتم این کار رو به صورت جدی و حرفه ای دنبال کنم

فعالیت رسمی وی از سال ۸۸ شروع شد

عکس سامان جلیلی + بیوگرافی و زندگی شخصی خفن 

از زیر زمین تا کنسرت در برج میلاد

اولین کاری که از سامان جلیلی پخش شد دموی آهنک تلافی بود، پس از انتشار زیرزمینی آثارش در ایران، اولین آلبوم رسمیش با نام پرتگاه در ۵ شهریور ۱۳۹۳ منتشر شد. اولین کنسرت رسمی این خواننده در تهران در ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ در سالن نمایشگاه میلاد تهران به روی صحنه رفته است

الگوی من شادمهر است

الگوی من شادمهر است در قطعه دوم آلبوم پرتگاه می‌ خواستم الگوی خودم را معرفی کنم، اما اصلا دوست ندارم که بگویند تو شبیه فلان خواننده می‌ خوانی ! اگر به قطعاتی مانند حرف دلم، تردید، خیال و دوست دارم گوش بدهند متوجه می‌ شوند که من سبک خودم را دنبال می‌ کنم

عکس سامان جلیلی و همسرش + ازدواج و ماجرای طلاق 

اثرات اولین آلبوم

هدف من فاصله گرفتن از خواننده‌ هایی است که الان هم‌ سطح آنها هستم

همین که مجاز شدم، برای من به منزله صعود چند پله‌ ای بود حضور من در تلویزیون و خواندن تیتراژ برنامه بعضیا و اجراهای بزرگ‌ تر در شهرستان‌ ها اتفاقاتی هستند که پس از آلبوم به‌ وجود آمد. پرتگاه توانست من را به اهدافم نزدیک‌ تر کند

نقید و بررسی در bbc

جلیلی از خواننده‌ هایی است که آلبوم‌ های او در کتاب پاپ‌ نامه مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته‌ اند، برنامه موسیقی هفت شنبه بی‌ بی‌ سی فارسی به بررسی ترانه‌های جلیلی پرداخته است وی در ابتدا به صورت مشترک با ع . م با تکثیر آثاری به صورت زیرزمینی فعالیت خود را آغاز نمود

عکس و بیوگرافی کامل از زندگی شخصی سامان جلیلی خواننده پاپ

ویلیان موزیک   ,جلیلی ,اولین ,می‌ ,آلبوم ,سامان ,است   ,سامان جلیلی ,به صورت ,  از ,من شادمهرمنبع

تحصیل در ایتالیا

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

دوره های آموزشی لینوکس

ساختن آهنگ

قیمت آهن و تولید سنگ آهن چین

ساختار درب ضد سرقت

گزارش کارآموزی

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید انواع ریموت کنترل SAGA www.carkala.com سایت جهانگردی،زیارتی،سیاحتی سحر گشت شمال قفس فیلم خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای فروش انواع لوازم یدکی گریدر وبلاگ برترین مطالب بیتوته لباس کودک خبر 98 | اخبار روز جهان